menusearch
roshd-news.ir

امید؛ آشنایی با تیمی که قرار است رویا تعبیر کند

جستجو
(0)
(0)
امید؛ آشنایی با تیمی که قرار است رویا تعبیر کند
امید؛ آشنایی با تیمی که قرار است رویا تعبیر کند

به گزارش "ورزش‌سه"، رقابت های فوتبال مقدماتی المپیک توکیو از امروز در کشور تایلند شروع می شود و 16 تیم حاضر در مسابقات برای صعود تاریخی کار خود را آغاز خواهند کرد. تیم امید ایران نیز که با فراز و نشیب های زیاد برای این مسابقات آماده شده، از ساعت 13:45 روز پنجشنبه به وقت ایران اولین مسابقه خود را در برابر ازبکستان انجام خواهد داد.


23 بازیکنی که از حدود 10 روز قبل در اردوی امیدها حضور یافتند حالا با انگیزه زیادی خود را برای مسابقه فردا آماده کرده اند. نفراتی که خیلی هایشان برای فوتبالدوستان چندان شناخته شده نیستند اما بی تردید حضور در این مسابقات می تواند معرفی خوبی برای شان باشدو حتی آینده فوتبالی شان را نیز تضمین کند.


این بازیکنان البته فشار سنگینی روی شانه های خود احساس می کنند؛ فشار نرفتن به المپیک طی 40 سال گذشته. 23 جنگجوی حمید استیلی خوب می دانند که اگر جواز حضور در المپیک را به دست آورند، طلسم شکن خواهند شد و بی تردید برای مردم ایران عزیزتر از قبل خواهند بود.


در آستانه اولین بازی ایران مقابل ازبکستان به معرفی و بررسی شرایط 23 بازیکنی که قرار است در این تورنمنت به میدان بروند، پرداخته ایم.


حبیب فرعباسی
باشگاه: نفت مسجدسلیمان
پست: دروازه بان
شماره پیراهن: 1
دروازه بان نفت مسجدسلیمان طی دو فصل گذشته عملکرد خوبی در این تیم داشته است. او تا قبل از اینکه سوشا مکانی پیراهن نفت را برتن کند، گلر اصلی تیم مهدی تارتار بود و چند کلین شیت هم در کارنامه اش ثبت کرد. با این شرایط خوب حالا فرعباسی امیدوار است به تیم ملی امید کمک کند.

 


حسین ساکی
باشگاه : صنعت نفت آبادان
پست: مدافع راست
شماره پیراهن: 2
حسین ساکی در سال های اخیر یکی از بازیکنان اصلی تیم صنعت نفت در جناح راست خط دفاعی بوده است. با این حال حضور او در ترکیب ثابت تیم امید در هاله ای از ابهام قرار دارد و شاید در این پست مجتبی نجاریان گزینه اصلی برای بازی باشد.

 


مهران درخشانی مهر
باشگاه : ذوب آهن
پست بازی: مدافع چپ
شماره پیراهن: 3
مهران درخشانی مهر هم از جمله بازیکنانی است که به همراه تیم ملی جوانان بازی در جام جهانی را تجربه کرده است. به نظر می رسد او برای بازی در این پست با متین کریم زاده دوئل داشته باشد. به واسطه سرعت متین کریم زاده به نظر می رسد شانس بازی او بیشتر باشد.

 


مجتبی نجاریان
باشگاه : فولاد خوزستان
پست: هافبک راست
شماره پیراهن: 4
با حضور جواد نکونام در تیم فولاد مجتبی نجاریان شانس بیشتری برای بازی پیدا کرده است. گفته می شود حمید استیلی قصد دارد از این بازیکن در پست مدافع راست استفاده کند و در سیستم 1-3-2-4 محمد محبی را در پست بال راست به میدان بفرستد.

 


شاهین طاهرخانی
باشگاه: استقلال
پست : مدافع میانی
شماره پیراهن: 5
شاهین طاهرخانی در گذشته به اردوی تیم ملی جوانان دعوت می شد اما در لیست نهایی این تیم برای حضور در جام ملت ها و جام جهانی قرار نگرفت. پست بازی او در استقلال تغییر کرده است و به خاطر قد و قامت یکی دو فصلی است که مدافع میانی شده است.

 


سینا زامهران
باشگاه: فولاد خوزستان
پست: هافبک دفاعی
شماره پیراهن: 6
هافبک شهرخودروی مشهد یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم در نیم فصل اول بوده است. او در فوتبال مشهد رشد کرد و روز گذشته نیز اولین خرید فولاد خوزستان در نیم فصل لقب گرفت تا با روحیه و انگیزه بیشتری کار خود را در تیم امید انجام بدهد.

 


امیر روستایی
باشگاه: پرسپولیس
مهاجم: امیر روستایی
شماره پیراهن: 7
به نظر می رسد با توجه به بازی امید با سیستم 1-3-2-4 الهیار صیادمنش گزینه اصلی بازی در پست نوک خط حمله باشد. او به واقع باید از روی نیمکت  مترصد حضور در میدان باشد. امیر روستایی در تیم ملی جوانان ذخیره رضا جعفری بود.

 


مهدی مهدیخانی
باشگاه: واراژدین کرواسی
پست: بال راست و چپ
شماره پیراهن: 8
مهدی مهدیخانی در جام جهانی جوانان در سال 2017 زننده گل پیروزی بخش تیم ملی در برابر کاستاریکا بود. با این حال او قرار است در تیم امید در پست هافبک دفاعی بازی کند. او در شهر خودرو در پست بال راست و چپ بازی می کرده است.

 


الهیار صیادمنش
باشگاه: استانبول اسپور
پست: مهاجم
شماره پیراهن: 9
مهاجمی که شاهد بازی های درخشانی از او درترکیب تیم ملی نوجوانان در جام جهانی نوجوانان در سال 2017 بودیم در این بازی ها یکی از بازیکنان مورد توجه خواهد بود. او قرار است تک مهاجم تیم امید در بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو باشد.

 


رضا شکاری
باشگاه: تراکتور
پست: پلی میکر
شماره پیراهن: 10
رضا شکاری در ترکیب تیم امید در پست پلی میکر بازی خواهد کرد. رضا شکاری پیش از این در جام جهانی جوانان ارایه گر بازی های خوبی بود و دروازه تیم هایی چون زامبیا و پرتغال را باز کرد. او در بازی های تایلند هم یکی از مهره های قابل اتکا تیم امید خواهد بود.

 


مهدی قا ئدی
باشگاه: استقلال
پست: هافبک مهاجم
شماره پیراهن: 11
مهدی قا ئدی به همراه تیم ملی جوانان در جام جهانی 2017 حضور داشت اما زیاد به بازی گرفته نشد. شاید در ترکیب تیم امید هم شاهد حضور ثابت او نباشیم. البته به طور حتم یکی از بازیکنان ذخیره برای تغییر نتیجه بازی خواهد بود.

 


معراج اسماعیلی
باشگاه : ذوب آهن
پست: دروازه بان
شماره پیراهن: 12

این دروازه بان جوان در بازی های مقدماتی هم مرد شماره یک تیم امید بود. او اخیرا در تمرینات تیم امید آسیب دیده است. در صورتی که مصدومیت او برطرف نشود در بازی اول روی نیمکت خواهد نشست. معراج این فصل بارها و بارها در ترکیب تیم ذوب آهن در لیگ برتر به میدان رفت.

 امیرحسین حسین زاده
باشگاه: سایپا
پست: هافبک
شماره پیراهن: 13
هافبک جوان سایپا یکی از بازیکنانی است که با نظر ابراهیم صادقی در ترکیب این تیم جا افتاده است. او از سال گذشته 15 بازی برای سایپا انجام داده و 4 بار هم برای تیمش گلزنی کرده تا توانایی های فنی اش را نشان بدهد. حسین زاده می تواند در نقش یک هافبک هجومی در تیم حمید استیلی موثر باشد.

 


رضا جبیره
باشگاه: صنعت نفت
پست: مهاجم
شماره پیراهن: 14
رضا جبیره در سال های اخیرارایه گر بازی های خوبی در لیگ برتر برای صنعت نفت بوده است اما بعید است در ترکیب ثبات تیم امید به میدان برود. البته این بازیکن قابلیت بازی در کناره ها را هم دارد. او برای حضور در زمین باید منتظر آماده باش از سوی حمید استیلی باشد.

 


رضا دهقانی
باشگاه: نساجی
پست: بال راست و چپ
شماره پیراهن: 15
بازیکن تیم نساجی بازیکن باتجربه ای بشمار می رود. او در بیشتر بازیهای نساجی در دور رفت در دو پست بال راست و چپ بازی کره است. شایداو در ترکیب ثابت تیم امید در پست غیر تخصصی به میدان برود و در کنار مهدیخانی در پست هافبک دفاعی بازی کند.

 


محمد محبی
باشگاه: سپاهان
پست: بال راست
شماره پیراهن: 16
محمد محبی در سیستم 1-3-2-4 تیم امید در پست بال راست بازی خواهد کرد. تیم امید برای صعود به المپیک حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده است. محمد محبی هم جز بازیکنان باتجربه تیم امید از حیث بازی بشمار می رود. به خصوص که در تیم ملی هم بازی کرده است.

 


جعفر سلمانی
باشگاه: صنعت نفت آبادان
پست:هافبک هجومی
شماره پیراهن: 17
هافبک هجومی صنعت نفت آبادان فوتبالش را از پایه های این تیم شروع کرد و حالا به یکی از نفرات کلیدی تیم بزرگسالان این باشگاه تبدیل شده است. سلمانی از دو فصل قبل در نفت آبادان بازی کرده و در 31 مسابقه ای که برای تیمش به میدان رفته 3 گل هم زده است.

 


علی شجاعی
باشگاه: نساجی مازندران
پست: هافبک و بال چپ
شماره پیراهن: 18
علی شجاعی به همراه تیم ملی جوانان صعود به جام جهانی را تجربه کرده است. او در تیم ملی جوانان در پست مدافع چپ به میدان می رفت اما به نظر می رسد درتیم امید در پست بال چپ بازی کند.

 


متین کریم زاده
باشگاه :پارس جنوبی جم
پست: مدافع چپ
شماره پیراهن: 19
متین کریم زاده قرار است در ترکیب امید در پست مدافع چپ بازی کند و به نظر می رسد یکی از بازیکنان اصلی تیم امید باشد. او در حالی در لیست نهایی تیم امید جای گرفت که حمید استیلی به روی نام هایی چون ابوالفضل رزاقپور و محمد مسلمی پور قلم قرمز کشید.

 


محمد خدابنده لو
باشگاه: پیکان تهران
پست: هافبک
شماره پیراهن: 20
هافبک پیکان تهران که فوتبالش را از پایه های این تیم شروع کرد، حالا یکی از بازیکنان موثر تیم بزرگسالان باشگاه محسوب می شود. او امسال هم برای تیم تحت هدایت فرکی عملکرد خوبی داشته و امید دارد در تیم المپیک هم موفق ظاهر شود.

 


امید نورافکن
باشگاه : سپاهان
پست: مدافع میانی
شماره پیراهن: 21
کاپیتان تیم امید در سپاهان در پست هافبک دفاعی بازی می کند اما قرار است در تیم امید در پست مدافع میانی و در کنار عارف آغاسی بازی کند. او در تیم ملی جوانان هم کاپیتان بود و صعود به جام جهانی جوانان در کارنامه او دیده می شود.

 


مهدی نوراللهی
باشگاه: سایپای تهران
پست: دروازه بان
شماره پیراهن: 22
دروازه بان سابق استقلال که برای رشد در فوتبالش امسال راهی سایپا شده هنوز فرصت حضور در لیگ برتر را به دست نیاورده اما یکی از بازیکنان مورد اعتماد حمید استیلی است. نوراللهی در تیم امید هم احتمالا گلر ذخیره است اما در صورت نیاز می شود روی او حساب کرد.

 


عارف آغاسی
باشگاه : فولاد خوزستان
پست : مدافع میانی
شماره پیراهن: 23
عارف آغاسی همانطور که در تیم ملی جوانان فیکس بود در تیم امید هم فیکس است. او به واسطه تجربه بازی در تیم ملی جوانان می تواند نقطه قوت تیم امید در بازی های تایلند باشد. او در همه این سال ها در پست مدافع میانی بازی کرده است.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر