menusearch
roshd-news.ir

تاج: پس از صدور حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته‌ها را مطرح می‌کنم

جستجو
(0)
(0)
تاج: پس از صدور حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته‌ها را مطرح می‌کنم
تاج: پس از صدور حکم نهایی پرونده ویلموتس ناگفته‌ها را مطرح می‌کنم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی مسابقات مختلف در قاره کهن اظهار داشت: شرایط میزبانی رقابتهای آسیایی در بخشهای مختلف در حال تغییر است و این تغییرات در هیئت رئیسه AFC در حال بررسی و تصویب است. فدراسیون فوتبال کشورمان در صورت تصویب و ابلاغ، باید شرایط اعلام شده را جهت میزبانی رعایت کند تا انشاءالله فرصتهای  بیشتری در آینده حاصل شود.

تاج درباره پرسش داریوش مصطفوی در یک برنامه تلویزیونی از وی راجع به مارک ویلموتس تصریح کرد: هنگام افتتاح حساب بانکی ویلموتس در ترکیه، از طرف فدراسیون فوتبال تنها خزانهدار و یک مترجم حضور داشتند. در آن زمان فرد دیگری که مدیر برنامه بازیکنان و مربیان دیگر بوده و من هیچ شناختی از او ندارم و ارتباطی هم با فدراسیون فوتبال در آن زمان نداشته است، حضور یافته بود که در همان مقطع، علت را از خزانهدار جویا شدم. این موضوع در گزارش وی جهت اطلاع مقامات رسمی و پیگیریکننده نیز اعلام شده است.

بیشتر بخوانید

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با اشاره به رویه قراردادهای فعلی در جهان خاطر نشان کرد: براساس رویه جاری در پروندههای مطروحه نزد فیفا، چنانچه شخصی موفق به دریافت اقساط دستمزد خود نشود، میتواند با ارسال اخطاریه و اعطای یک فرصت، اقدام به فسخ و مطالبه مبلغ قرارداد و خسارات مربوطه کند و این رویه در مورد بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی رخ داده است. خوشبختانه در قرارداد ویلموتس بندهایی وجود دارد که از اجرایی شدن این رویه جلوگیری خواهد کرد. البته نظر نهایی با فیفاست.

تاج درباره انتقادات مطرح شده علیه او و مدیران فدراسیون فوتبال در عقد قرارداد با سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: درباره قرارداد ویلموتس از جمله مبلغ و مدت قرارداد، انتخاب این مربی و وجه پرداخت شده، هجمههای نادرستی صورت گرفته که با توجه به اینکه پرونده در حال رسیدگی است، پس از صدور حکم نهایی ناگفتههایی مطرح است که جهت استحضار مردم عزیزمان اعلام خواهد شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر