menusearch
roshd-news.ir

خدابنده لو: با مهدوی کیا صد در صد به المپیک می‌رویم

جستجو
خدابنده لو: با مهدوی کیا صد در صد به المپیک می‌رویم
خدابنده لو: با مهدوی کیا صد در صد به المپیک می‌رویم

به گزارش ورزش سه، محمد خدابنده لو، بازیکن تیم ملی امید و باشگاه ذوب آهن که یکی از شاگردان مهدوی کیا در دور نخست مقدماتی المپیک بود، با ابراز خوشحالی از نتایج به دست آمده در تاجیکستان گفت: خدا را شکر توانستیم سه بازی خوب انجام داده و با 9 امتیاز صعود مقتدرانه ای رقم بزنیم.

 

وی در مورد مشکلاتی که در تاجیکستان وجود داشت اظهار کرد: مشکلات زیادی در تاجیکستان داشتیم. هتل، بیماری و اتفاقات دیگر به کنار بازی کردن در چمن مصنوعی سخت بود. اینکه بعد از دو سال مقابل تماشاگر بازی می‌کردیم هم کارمان را سخت کرده بود.

 

بازیکن تیم ملی امید در خصوص بازی حساس با تاجیکستان که با برد 3-2 ایران همراه بود گفت: فاصله بین تیم ها هم دیگر به قدری نیست که به راحتی تاجیکستان، نپال و لبنان را شکست بدهیم. تیم ها خیلی پیشرفت کرده اند و این، کار ما را سخت می‌کند. یکی از مهمترین بازی هایی که برای تیم ملی کردم را مقابل تاجیکستان انجام دادم.

خدا بنده لو در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند به المپیک برود گفت: با آقای مهدوی کیا این اتفاق صد در صد می‌افتد.

 

او در مورد جو خوب و یکدست تیم امید تاکید کرد: با این که فقط یک ماه بیشتر فرصت نداشتیم ولی تیم مان یکدست بود. به نظرم این تاثیر کادر فنی و آقای مهدوی کیاست. خیلی خوشحالم که در این تیم حضور دارم و امیدوارم که این جو ادامه داشته باشد.

 

خدا بنده لو در پایان از مهدی تارتار و باشگاه ذوب آهن هم تشکر کرد که اجازه حضور در تیم ملی امید را به او دادند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر