menusearch
roshd-news.ir

هرکسی ناز می کند از استقلال برود

جستجو
(0)
(0)
هرکسی ناز می کند از استقلال برود
هرکسی ناز می کند از استقلال برود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ "حسن روشن" اظهار داشت: جدایی مهدی قایدی از استقلال به درخواست او صورت گرفت و با این انتقال برخی از مشکلات مالی استقلال حل شد.او جوان است و می‌خواست برای آینده‌اش تصمیم بزرگی بگیرد. هواداران استقلال نگران جانشینی مهدی قایدی هستند اما آنها باید در نظر داشته باشند چه عواملی باعث شد تا این انتقال صورت بگیرد، برخی از مدیران با بدهی‌ها باعث شدند تا این تیم در مقطع امروز به فکر فروش این بازیکن باشد. نقل و انتقالات در این فصل با نظر مستقیم فرهاد مجیدی صورت گرفت و او نفراتی را که می‌خواست معرفی کرد تا جذب شوند، به هر حال او سرمربی است و به طور حتم برای جذب بازیکنان مورد نظرش دلایل فنی داشته است. برخی از بازیکنان برای تمدید قرارداد با احساسات هواداران بازی می‌کنند و به نظرم باشگاه باید آنها را از لیست خارج کند. استقلال بزرگ و با عظمت است که هیچ کس حق ناز کردن ندارد.

 

وی تاکید کرد: استقلال بازی سختی را با الهلال عربستان پیش رو دارد، بازی با این تیم که تا بن دندان مسلح است دشوار است و آنها مدت‌هاست برای رویارویی با آبی پوشان ‌برنامه‌ریزی کرده‌اند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: در این فصل همه انتظار موفقیت از استقلال را دارند و هواداران به دنبال این هستند پس از سال‌ها این تیم به موفقیت گرفته و جام بگیرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر